Drewniany Ceber
[ o firmie ]

Znamy się na saunach

Naszym mottem jest „Qualis Primus” – co znaczy po łacińsku: „Po pierwsze jakość”. Nasza firma powstała z pasji do saun, oraz wszystkiego co związane z tematyką SPA i Wellness. Biorąc pod uwagę coraz szybsze tempo naszego życia, łatwo zauważyć, że relaks jest konieczny do zachowania równowagi fizycznej i psychicznej, utrzymania dobrego samopoczucia i zadowolenia z życia. Charakterystyczną cechą naszych saun jest indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu. W związku z tym, możemy dowolnie modyfikować na życzenie klienta większość parametrów tworzonych przez nas konstrukcji.

[ strategia firmy ]

Nasze filary

Wygodna, funkcjonalna, ładna sauna dla każdego.

Misja
Sauna parowa

Wiele udanych realizacji i zadowolonych klientów.

Doświadczenie
Doświadczenie w budowie saun

Jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów.

Gwarancja
Akcesoria do sauny
[ +]
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
[ +]
POZYTYWNYCH OPINII
[ +]
PRODUKTÓW
[ +]
marek
[ wygodna współpraca ]

SPA dla każdego!

AleSauna

Nasz biznes jest odpowiedzią na zmiany, jakie wywoła pandemia i brak możliwości wyjścia z domu, aby skorzystać z sauny, jacuzzi, relaksu poza domem. Wiele osób decyduje się na zbudowanie swojego własnego przydomowego spa.

W związku z tym postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie możecie Państwo znaleźć najlepsze produkty związane z tą tematyką, zaczynamy od sklepu internetowego w dalszych planach jest uruchomienie blogu, oraz produkcja saun dostosowanych do Państwa potrzeb, oraz wzbogacenie oferty o jacuzzi ogrodowe i balie.

U nas mogą Państwo znaleźć pomoc w budowaniu swojego przydomowego SPA.

Sauna wygląd
[Opinie ]

Klienci o nas

Jestem zadowolony, pracownicy są bardzo elastyczni, kierowali się moimi sugestiami odnośnie dodatkowych opcji dostawy, wszystko zostało dopilnowane.
Paweł Jopp
Firma bardzo profesjonalna. Dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Dostawa co prawda przesunęła się nieco w czasie, ale z przyczyn niezależnych od dostawcy (pandemii + przerwa świąteczna). Świetnie wykonana sauna
Piotr Szymczak
Client of Company
Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi i współpracownikom! Od pierwszego kontaktu do dostawy miła, pomocna, profesjonalna obsługa. Cieszymy się piękną sauną we własnym ogrodzie! Pozdrawiamy serdecznie.
Agnieszka Kazimierczak