Wyświetlanie 1–18 z 52 wyników

Drzwi szklane do sauny

Szklane drzwi do sauny z drewnianą obudową to idealne rozwiązanie dla osób szukających solidnych i miłych dla oka akcesoriów. Wybierając drzwi do sauny, należy zwrócić uwagę na jakość materiałów użytych do ich produkcji. Szkło powinno być odporne na wysoką temperaturę i wytrzymałe, dlatego warto wybrać modele wykonane z hartowanego szkła. Obudowa z drewna, czyli zwieńczająca elegancko wykonane drzwi, oraz uchwyt (choćby okrągły, wygodny w obsłudze) mogą być wykonane z różnych rodzajów drewna. 

Proponujemy modele wykorzystujące między innymi osikę, olchę czy też sosnę. Drewno jest nie tylko przyjemne w dotyku, ale już samo patrzenie na nie wywołuje w nas miłe odczucia. Stanowi to namiastkę obcowania z Naturą.

Kompozycja szkła i drewna tworzy przyjemny i relaksujący widok. Szkło wpuszcza do wnętrza nieco światła. Z kolei drewno przywraca harmonię, dostarczając poczucia przytulności i bezpieczeństwa. Ponadto widzimy tu prostotę zgodną z regułami skandynawskiego minimalizmu. Dzięki temu wnętrze sauny staje się jeszcze bardziej przyjemne, a przebywanie w nim – odprężające.

Dzień dobry,

W dniach 12-16 czerwca przebywamy na szkoleniu.

Prosimy o kierowanie zapytań droga mailową pod adresem biuro@alesauna.pl
 
Zamówienia złożone w tym czasie zostaną zrealizowane 17.06.