Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wanna z jacuzzi

Jacuzzi to rodzaj wanny z hydromasażem, która wyposażona jest w dysze. Te generują strumienie wody pod ciśnieniem, które kierowane są na poszczególne części ciała. Dzięki temu jacuzzi może pomóc w rozluźnieniu mięśni, złagodzeniu bólu czy w poprawie krążenia. Nierzadko przekłada się to na obniżenie poziomu stresu i poprawę samopoczucia. Jacuzzi to doskonały sposób na rozluźnienie po wymagającym dniu w pracy, treningu sportowym czy długiej podróży

Wanny z jacuzzi są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można dobrać je do swoich potrzeb i preferencji. Wanny z jacuzzi są popularne w domach i hotelach, a także w ośrodkach spa. 

Jeśli szukasz odpowiedniego modelu – produkty te znajdziesz w różnych rozmiarach i kształtach. Proponujemy rozmaite wanny jacuzzi sygnowane marką Christi SPA. Składają się one między innymi z leżanek, siedzisk, pomp dwubiegunowych do strumienic oraz masażu (o mocy 2 lub 3 KW), a także pompę cyrkulacyjną czy jakże użyteczne zagłówki i poręcze wewnętrzne. Wyposażone są także w takie dodatkowe funkcjonalności jak nagłośnienie wewnętrzne, oświetlenie punktowe lustra wody czy halogeny LED. Wszystkie modele łączy trwałość wykonania oraz estetyczny wygląd, pozwalający łatwo wkomponować wannę w otoczenie.