Wyświetlanie 1–18 z 120 wyników

Piece do saun

Saunowanie to popularna forma relaksu pochodząca z Finlandii. W saunie panuje wysoka temperatura i wilgotność, co wywołuje wzrost temperatury ciała, prowadząc do rozszerzenia naczyń krwionośnych i poprawy krążenia. To z kolei może pomóc w łagodzeniu bólu i stanów zapalnych, a także w usprawnieniu pracy układu oddechowego i odpornościowego. Saunowanie może również pomóc w redukcji stresu i poprawie nastroju.

Można też użyć dodatkowych akcesoriów, takich jak witki do biczowania czy olejki eteryczne, aby uzyskać jeszcze więcej przyjemności (oraz korzyści zdrowotnych) z tego coraz popularniejszego w naszym kraju rytuału. Centralnym miejscem w łaźni parowej jest piec. Bez niego saunowanie oczywiście nie może się odbyć.

Jeśli chodzi o piece do saun, istnieją dwa główne rodzaje: tradycyjne (piece do saun opalane drewnem) i piece elektryczne. Pierwsze wymagają drewna jako paliwa i są uważane za bardziej naturalne. Natomiast drugie chodzą za łatwiejsze w użyciu, ponieważ nie wymagają paliwa i są łatwiejsze w utrzymaniu. Oba rodzaje pieców mają swoje zalety i wady, więc wybór zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Proponujemy zarówno pierwszy rodzaj pieców, jak i drugi. W naszym asortymencie znajdziesz rozmaite modele. Różnią się gabarytami, parametrami czy dodatkowymi funkcjami. Wszystkie je natomiast łączy solidność i wysoka estetyka wykonania. Zaopatrując się w któryś, masz pewność, że posłuży Ci przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Dzień dobry,

W dniach 12-16 czerwca przebywamy na szkoleniu.

Prosimy o kierowanie zapytań droga mailową pod adresem biuro@alesauna.pl
 
Zamówienia złożone w tym czasie zostaną zrealizowane 17.06.