Drewniany Ceber

Saunowanie zyskuje w Polsce coraz większą popularność, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę przyjemność, wynikającą z tej czynności, oraz idące z nią liczne korzyści zdrowotne. Regularne korzystanie z sauny może przyczynić się do poprawy krążenia krwi, oczyszczenia skóry z toksyn, złagodzenia stresu i poprawy ogólnego samopoczucia. 

Zwykle entuzjaści tego rodzaju aktywności korzystają z obiektów, które przystosowane są do tego przez cały rok. Przy czym istnieje też możliwość użytkowania sauny na wynajem, co też proponujemy różnego rodzaju firmom.

Wypożyczenie sauny jest bowiem rozwiązaniem, które staje się coraz bardziej popularne wśród naszych klientów komercyjnych. Wynika to choćby z tego, że dostarczamy saunę w jednej części – a nie pod postacią modułów – przy pomocy dźwigu, zatem jest ona już niemal gotowa do tego, by ją uruchomić. Wystarczy do nas zadzwonić, a my przywieziemy saunę we wskazane miejsce.

Oczywiście, oprócz samej sauny na wynajem dochodzą różnorodne akcesoria niezbędne do korzystania z tego rodzaju łaźni. Wśród nich znajdują się między innymi drewniane ławki, miękki ręcznik, aromatyczne olejki eteryczne, kamienie do kładzenia na piecyku, a także odpowiednie środki do czyszczenia i dezynfekcji.

Kiedy wynająć saunę?

  • Sauny na wynajem oferujemy przede wszystkim klientom komercyjnym, czyli firmom i organizatorom różnorodnych imprez, którzy coraz częściej korzystają z tej usługi. Sauna może być doskonałym dodatkiem podczas eventów firmowych, integracyjnych lub konferencji, zapewniając uczestnikom możliwość relaksu i odprężenia się po intensywnym dniu pracy. Jest to również ciekawa propozycja dla organizatorów imprez sportowych czy festiwali, którzy chcieliby zadbać o komfort i dobre samopoczucie swoich gości, co przekłada się także na korzyści finansowe i sukces całego przedsięwzięcia.

    Do tej kategorii klientów z pewnością zaliczają się właściciele miejsc, których działalność podyktowana jest w dużej mierze sezonowością, stąd też przywozimy sauny na wynajem między innymi do hoteli, pensjonatów czy inny ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych, na przykład nad morzem.
  • Wynajęcie sauny polecamy właścicielom obiektów, którzy rozważają wprowadzenie usługi saunowania do swojej oferty na stałe. Zanim jednak to zrobią, wskazane jest, by najpierw sprawdzili, czy to rozwiązanie jest optymalne dla ich modelu biznesowego czy specyfiki panującej w danej branży. W ten sposób ewentualne straty zostają ograniczone do minimum.
  • Owszem, zdarza się również, że to klienci prywatni decydują się na wynajem sauny, aby zorganizować imprezę w swoim ogrodzie lub na działce, czy też chcą ją przetestować. Saunowanie w otoczeniu przyrody, wśród bliskich lub rodziny, staje się wyjątkowym doświadczeniem, które zapewnia relaks i odprężenie podczas imprezy okolicznościowej.

Zatem sauna staje się atrakcyjną opcją dla firm, którym nie opłaca się na stałe budować sauny dla swoich klientów (lub dopiero to rozważają) oraz dla osób prywatnych. Dzięki elastyczności i różnorodności oferty wynajmu saun, każdy może znaleźć opcję dostosowaną do swoich potrzeb i preferencji.

Wynajem sauny: krok po kroku

  • Proces dostarczenia sauny na wskazane miejsce zazwyczaj przebiega w kilku krokach. Najpierw klient kontaktuje się z nami ustala termin oraz miejsce dostarczenia produktu, określając również czas trwania wynajmu. Istotne jest również podanie wymiarów pożądanej sauny oraz jej innych cech, choćby tego, czy ma być ocieplana na piec elektryczny, czy opalany drewnem. Oczywiście istotny wpływ na wybór ma charakter samej imprezy czy profilu działalności firmy.
  • Wtedy o określonym czasie przyjeżdżamy z sauną złożoną z jednego modułu.
  • Po zakończeniu imprezy lub okresu wynajmu pojawiamy się ponownie, tym razem po to, by zabrać saunę. Wtedy też możemy omówić warunki ewentualnej współpracy w kolejnych sezonach.
Sauna wygląd