Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Oświetlenie do sauny

Oprócz samej atmosfery sauny – wytwarzanej przez parę, muzykę czy wystrój –  klimat saunowania kształtuje się także poprzez oświetlenie. Odpowiednio dobrana lampka lub oświetlenie światłowodowe może wpłynąć korzystnie na naszą psychikę, poprawiając nastrój i wyciszając umysł. Oświetlenie do sauny powinno być specjalnie zaprojektowane i wykonane z materiałów odpornych na wysoką temperaturę i wilgoć.

Lampki (na przykład przykryte drewnianą osłoną) i oświetlenie światłowodowe tworzą subtelne i nastrojowe światło, które dodaje miejscu uroku oraz przytulnego klimatu. Istnieją różne kolory światła, które można dostosować do swojego nastroju i preferencji, na przykład ciepłe odcienie, pomagające się zrelaksować i odpłynąć na falach odpoczynku.

Oświetlenie do sauny powinno być specjalnie zaprojektowane i wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i temperaturę, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie. Takie też produkty mamy w swoim ofercie. Proponujemy między innymi minimalistyczną lampę marki Harvia, która rozsiewa wokół siebie łagodne światło. Wśród lamp są także te z gustownymi osłonami.  Do światłowodów polecamy choćby eleganckie kryształy, a wśród nich np. długi diament Harvia Luminous Crystal 4, który sprawdza się podczas kąpieli parowych. W niektórych przypadkach nieodzowne są listwy z transformatorem czy sterowniki oświetlenia, które również prezentujemy na stronie.