Projekt BOX
Projekt IGLOO
Projekt ZESTAW OGRODOWY
Projekt STODOŁA

PROJEKT ogrodowe spa

PROJEKT OGRODOWE SPA z drewutnią

PROJEKT sauna combi z prysznicem

Projektowanie saun – nasze rozwiązania

Nasza firma zapewnia profesjonalne podejście do projektu sauny, a także oferuje specjalistyczne produkty umożliwiające jego realizację. Są to między innymi piece – zarówno elektryczne, jak i do saun opalanych drewnem, kamienie do pieców, chochle i cebry na wodę, drzwi, osłony na plecy i sterowniki. Jako specjaliści w tej dziedzinie, zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie Twoją własną, wymarzoną saunę, dopasowując projekt do Twoich potrzeb i wymagań.

Projekt sauny ogrodowej

Sauna w ogrodzie to marzenie wielu osób. Dzięki naszej firmie można je spełnić! Proponujemy wiele sprawdzonych wzorów saun ogrodowych, a każdy z nich możemy dowolnie zmodyfikować zgodnie z wymaganiami klienta.

Nasze projekty stworzone są na bazie bogatego doświadczenia – znamy potrzeby użytkowników i wiemy, co sprawia, że każda sauna jest komfortowa i wygodna w użytkowaniu. Oferujemy sauny ogrodowe klasyczne, w formie jednoizbowego pomieszczenia, aż do całego kompleksu przydomowego SPA z zewnętrzną altaną, balią oraz prysznicem. Sauny zamknięte mogą posiadać osobne pomieszczenie z prysznicem i miejscem odpoczynku lub wyjście z drewnianym podestem, na którym możemy ustawić na przykład balię oraz donice z roślinami. Nasze projekty to designerskie rozwiązania, które trafią w różne gusta.

Designerskie projekty i sprawdzone rozwiązania

Wśród projektów saun znajdziecie nowoczesny i jednocześnie prosty, prostopadłościenny kształt BOX. Nowym rozwiązaniem jest coraz popularniejsza forma IGLOO kojarząca się ze stylem skandynawskim. Kolejną opcją jest sauna w kształcie STODOŁY ze spadzistym dachem. Przypadnie do gustu wielbicielom klasyki i tradycji.