AleSauna

Akcesoria do sauny

Sklep z akcesoriami do sauny

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do sauny, zarówno do większych, jak i mniejszych obiektów. Kupisz produkty do budowy sauny parowej, jak i akcesoria do sauny suchej. Skorzystasz z porady oraz możliwości indywidualnej modyfikacji parametrów dostosowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań. 

Budowa sauny

Budowa sauny to znakomity pomysł, jednak przed zdecydowaniem się na jakiekolwiek kroki należy zasięgnąć porad ekspertów w tej dziedzinie, a także dobrać odpowiedni rodzaj sauny. Przed przystąpieniem do realizacji projektu należy również zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Inne produkty zakupimy w przypadku sauny parowej, a inne do sauny suchej

Piece do sauny

Podstawą wyposażenia dowolnej sauny jest piec, jednak należy pamiętać, iż każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania względem pieca do sauny. Idąc naprzeciw różnym wymaganiom oferujemy piece elektryczne, opalane drewnem, wersje z funkcją generatora pary, modele o większej lub mniejszej komorze na kamienie, przeznaczone do sporadycznego użytku, jak i do intensywnej pracy. 

Generatory pary, promienniki podczerwieni i inne

Wyróżniamy generatory pary do sauny przeznaczone do użytku w SPA jak również modele do domowej łaźni parowej. Produkty te cechuje bezawaryjność i niezawodne działanie przez długie lata. Każdy generator pary do sauny produkuje ciepłe, a jednocześnie wilgotne powietrze, dlatego pozwoli na pełny relaks oraz szybko poprawi samopoczucie. Funkcją promiennika podczerwieni jest zapewnienie delikatnego ciepła, które likwiduje napięcie mięśni. Zaletą tego urządzenia jest poprawienie komfortu psychicznego, poprzez wprowadzenie w stan relaksu i odprężenia. Wśród produktów zgromadzonych w ofercie znajdziecie designerskie i funkcjonalne akcesoria o zróżnicowanych parametrach.