Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Piece do sauny Harvia

Przedsiębiorstwo zostało założone w Finlandii w 1950 roku i od tamtej pory zyskała uznanie na całym świecie jako wiodący producent saun i akcesoriów saunowych. Od samego początku firma Harvia skupiała się na produkcji wyłącznie najwyższej jakości produktów, co pozwoliło jej zyskać uznanie w branży i zyskać lojalnych klientów na całym świecie.

Harvia wciąż pozostaje w rękach rodziny założycieli, co pozwala jej utrzymać tradycyjne wartości i filozofię biznesową.

Harvia to fińska firma specjalizująca się między innymi w produkcji pieców do sauny. Oferujemy szeroką ich gamę, w tym zarówno modeli elektrycznych, jak i opalanych drewnem (zob. piece do saun opalane drewnem).

Piec Harvia to wysokiej jakości urządzenie, wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność.

Wśród proponowanych pieców można znaleźć modele tak do małych, prywatnych saun, jak do dużych saun publicznych.

Są one bardzo łatwe w obsłudze i zapewnia szybkie nagrzewanie sauny. W zależności od wybranego modelu, piec może mieć różne funkcje, takie na przykład jak regulacja temperatury czy generowanie pary.

Jeśli szukasz wysokiej jakości pieca do sauny, to któryś z wyrobów fińskiej firmy będzie dobrym wyborem.

 

Oferujemy wiele różnych modeli, które zaspokoją potrzeby zarówno indywidualnych użytkowników, jak i właścicieli saun publicznych.